KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Lennart nilsson 10791014
nr 1079 1014
Lennart Nilsson
(1922-2017), Sverige
Lennart Nilsson (f. 1922), 'Stockholm, slutet 40-tal', omslagsbild till boken 'Lennart Nilsson Stockholm', 2008, digital print, upplaga 2/10, signerad 'Lennart Nilsson', 25x25cm/35x33 cm
Lennart Nilsson, svensk fotograf, född 1922, död 2017.
Utrop:
10.000 kr - 12.000 kr
Såld:
8.400 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 19:49:58
7.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
3.800 kr
4.000 kr
4.400 kr
4.600 kr
6.200 kr
6.400 kr
8.200 kr
31 okt
A(u)ktion!
Läs mer om A(u)ktion!